Aktualności

 
Paweł Kucięba / 18 stycznia
samsung-galaxy-note-8-edycja-specjalna-560x377

Olimpijska wersja Galaxy Note 8

Firma Samsung słynie z tego, że bardzo często z okazji różnych wydarzeń wypuszcza limitowane wersje swoich flagowych modeli. Urządzenia te charakteryzują się tematycznym wyglądem i minimalną liczbą sztuk udostępnioną do detalicznego zakupu przez co sam smartfon staje się jeszcze bardziej ekskluzywny. Dokładnie taka jest najnowsza olimpijska wersja limitowana, której w sklepach niestety nie uświadczymy.

Paweł Kucięba / 18 stycznia
samsung-galaxy-x-concept-1

Składany smartfon naprawdę istnieje!

Absurdem prezentacji nowego przełomowego telefonu Samsunga jest fakt, iż został on zaprezentowany na targach CES w Las Vegas jedynie małej, wyselekcjonowanej ilości osób, a właściwie samym VIP’om. Zwiastować może to przede wszystkim ekskluzywny i drogocenny charakter telefonu, który wyposażony będzie w składany ekran. Nas cieszy fakt, że prezentacja taka już się odbyła, a smartfon naprawdę […]

Przemysław Zdebski / 17 stycznia
Galaxy On7 Prime

Budżetowiec na salonach, czyli Galaxy On7 Prime

Samsungowe smartfony ze średniej półki są dostępne niemalże w każdym regionie naszego globu. Nawet w Ameryce Południowej można spotkać Samsunga Galaxy On7 znanego też jako Galaxy J7 Prmie. Sprawia to, że rynek średniaków kwitnie i odniesieniu do droższych i wydajniejszych braci ma się całkiem dobrze. Podobny los będzie czekał nadchodzącego budżetowca, a mianowicie Galaxy On7 Prime (2018).

      Top